Чоловічі кварцові годинники на браслетах
Чоловічі кварцові годинники
Електромеханічні годинник, в основі яких лежить кристал кварцу, з'явилися порівняно недавно – в 1957 році. Вони швидко завоювали популярність, оскільки мають чимало переваг. Наприклад, виставляти стрілки достатньо раз в 6 місяців. І лише через роки, коли механізм сильно застаріє, з'явиться потреба коригувати час частіше.
Первые мужские наручные кварцевые часы представила миру компания Hamilton. Этот аксессуар понравился потребителям, что повлекло рост спроса. Спустя три года начался «Кварцевый кризис» и доля часов с кристаллом на мировом рынке упала на 35%. Причина снижения популярности этих аксессуаров заключалась в многовековой приверженности к механическим моделям.
Спустя два десятилетия интерес к кварцевым часам все же был восстановлен, благодаря усилиям некоторых представителей швейцарской часовой индустрии. Сейчас такие аксессуары выбирают как мужчины, так и женщины в разных странах.
Переваги годин з кварцовим механізмом
Їх відрізняє точність – за 30 днів хід часу може бути порушений лише на 15 секунд в ту або іншу сторону. У спеціальних моделях (хронометрах) відставання в місяць не перевищує 0,3 секунди. Кварцовий механізм має більш просту структуру, тому він не боїться ударів. До того ж відсутня потреба у регулярному подзаводе. Живлення здійснюється від батареї, яку майстер може замінити за лічені хвилини.
Особливості функціонування кварцових годинників
Кварцовий резонатор створює коливання 32 768 Гц, що приблизно дорівнює 2 секундам. Далі спеціальний двійковий лічильник ділить частоту кварцового генератора, щоб в результаті вийшли імпульси з секундним періодом, які передаються на кроковий електродвигун, а через нього на вал і зубчасті колеса, які приводять в рух стрілки.