Навушники In-Ear
Якщо ви любите слухати музику поза домом і цінуєте якісне звучання – вибирайте вакуумні навушники для цих цілей. Вони володіють рядом переваг і особливостей, і вам обов'язково потрібно знати, яких.
У цих навушників безліч різних назв – просто «затички», внутрішньоканальні, IEMs, але все це про одне – про аксесуари для прослуховування музики, аудіокниг, інтерв'ю та інших записів і т. п.
Якими бувають?
У вакуумних навушників є своя класифікація, тому перед покупкою вам слід розібратися, в чому особливість кожного типу. Це нескладно. Все залежить від посадки навушників в вушному каналі:
- Глибокі. За назвою можна зрозуміти специфіку цих виробів, крім того завдяки цій особливості, навушники блокують будь-які сторонні звуки із зовнішнього світу, що гарантує вам відчуженість від розмов в автобусі, поїзді чи метро.
- Дрібні. Вони теж відмінно блокують зовнішні звуки, але при цьому володіють меншим ступенем захисту. Це корисно тим, хто навіть при прослуховуванні своїх аудіозаписів хоче тримати під контролем події навколо себе.
Що їх об'єднує? Такі навушники захистять ваш слух від можливих пошкоджень і будуть тримати рівень на безпечному рівні, при цьому ви не будете відчувати нестачі в гучності. Навіть якщо ви потрапите на людну площу або будете стояти близько прибуває вагона метро, не буде необхідності «докручувати» звук, щоб його почути. Це, безсумнівно, плюс.
Як використовувати насадки?
Наушники-затычки снабжены силиконовыми насадками, иногда несколькими разными, чтобы вы могли выбрать модель под свой слуховой канал, поскольку он довольно индивидуален для каждого человека. При этом следите, чтобы насадка не была слишком мала и не «проваливалась», а также чтобы не распирала ухо, причиняя дискомфорт. Попробуйте различные варианты, и только после этого остановитесь на каком-то из них.